سوالات متداول

سؤالات متداول پرسیده شده

آیا شما هم سوالی دارید؟

لطفا سوالات زیر را بخوانید و اگر  پاسخ خود را پیدا نکردید، سؤال تان را برای ما ارسال کنید، ما در اسرع وقت به شما پاسخ خواهیم داد.

هزینه ترجمه بر چه مبنایی محاسبه می شود؟

هزینه ترجمه بر اساس تعداد کلمه، با توجه به نوع متن (عمومی، تخصصی) و دو نوع ترجمه A و B تعیین می شود. برای قیمت‌گذاری می‌توانید فایل خود را ارسال کنید و ظرف چند دقیقه هزینه و زمان تحویل آن به اطلاع شما می رسد. برآورد هزینه رایگان انجام می شود.

چگونه از وضعیت سفارشم باخبر شوم؟

 تمامی سفارشات دارای کد رهگیری هستند و پس از ثبت سفارش این کد برای شما ارسال می‌گردد. با این کد می‌توانید سفارش خود را از طریق پنل کاربری در سایت رهگیری نمایید. به علاوه در هر مرحله، وضعیت پروژه از طریق پیامک به اطلاع شما خواهد رسید.

پس از تکمیل پروژه نیز فایل نهایی در پنل کاربری قابل دریافت است، و در صورت لزوم برای شما ایمیل می‌شود. در صورتی‌که نیاز به نسخه چاپ شده دارید هزینه پرینت و ارسال جداگانه لحاظ خواهد شد.

آیا خدمات شما شامل ضمانت و پشتیبانی می شود؟

تمامی ترجمه های سطح A و بویژه ترجمه و ویرایش مقالات علمی، و همه سفارش های غیر ترجمه ای (از جمله رزومه، انگیزه نامه و …) از نظر صحت متن تضمین می شوند، و در صورت بروز اشتباه خود را موظف می دانیم آنرا اصلاح نموده و رضایت مشتری را کسب کنیم.

تخفیف در هزینه ها شامل چه مواردی می شود؟

سفارشات با حجم بالا از تخفیف برخوردار می شوند. به این معنی که حجم بالای 4000 کلمه با 20% تخفیف محاسبه می شود (به عنوان مثال، از یک متن 10 هزار کلمه ای، 4 هزار کلمه با نرخ معمول و 6 هزار کلمه بعدی با نرخ 80% محاسبه می شود. مقالات علمی مشمول تخفیف حجمی نمی شوند. علاوه بر این برای مشتریان خاص (که سفارشات مکرر ارسال می کنند) تخفیفات ویژه ای در نظر گرفته‌ خواهد شد.

از ما بپرسید …

آیا سوالی دارید؟